Šeimos atostogos Tartu viešbutyje „Sophia“

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

Tingimused

2 svečiai
Įskaičiuota nakvynė patogiame geresniajame kambaryje
Pusryčiai įskaičiuoti
Šeimos prieiga prie tyrimų centro AHHAA
Šeimos svečiai gali lankytis „Aura“ vandens centre
Atvykus staigmena mažiausiems šeimos nariams
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė

Įsiregistravimas nuo 15:00 - išsiregistravimas iki 12:00

Įvadas

Viešbutis „Sophia“ buvo sukurtas noru sujungti puikią viešbučio patirtį su gera kaina. Tikslas yra pasiūlyti lankytojams ne tik apgyvendinimą, nesvarbu, ar tai atostogos, verslo ar konferencijų kelionės.

„Hotel Sophia“ kambariai yra erdvūs ir modernūs. Interjere buvo naudojamos natūralios ir alergijos neturinčios medžiagos. Viešbučio vieta yra geras centras tarp skirtingų Estijos miestų, todėl viešbutį lengva pasiekti automobiliu atvykstantiems svečiams ir siūloma nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Jei pageidaujate, lankytojai turi galimybę nueiti į kiną, čiuožimą, nuotykių parką, grožio saloną ir apsipirkti didžiausiame Pietų Estijos prekybos ir laisvalaikio centre - Lõunakeskus. Svečių patogumui viešbutis yra prijungtas prie prekybos centro, todėl visos paslaugos teikiamos namuose. Šalia pastato prasidedantys lengvo eismo keliai yra tinkami važiuoti dviračiais, o Sanatorijos parko miško sveikatingumo takas, esantis 800 metrų nuo viešbučio, yra ideali vieta pasivaikščiojimams ar bėgimams.

Restorane „Fii“ visiems svečiams patiekiami skanūs patiekalai, derinant vizualinį patrauklumą su jaudinančiais skoniais.

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Up