Paketas dviems „Sangaste Rukki Maja“

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

Tingimused

2 svečiai
Apima apgyvendinimą patogiame dviviečiame kambaryje
- 2 atskiros lovos kambaryje
Pusryčiai įskaičiuoti
2 patiekalų vakarienė
- vakarienei supakuoti galite pasirinkti 2 patiekalus iš restorano „Rukki Maja“ meniu. Be to, ant stalo jūsų lauks gėlas vanduo ir rankų darbo rugiai

Naudojimasis privačia pirtimi 1,5 val
- Jei norite užsisakyti gaivinančių gėrimų ar užkandžių pirtyje, tai galite padaryti neišeidami iš pirties, paskambinkite „Rukki House 323“ skaitiklio numeriu ir norimi daiktai stebuklingai pasirodys pirties fojė lange.

Pirtyje galima naudotis pirmadieniais – penktadieniais 11.00–22.00 val

Jei norite naudotis sauna, užsakymo informacijoje nurodykite dieną ir laiką.

Gerai elgiamasi su augintiniais už nedidelį mokestį:
- Mažas augintinis 5 €
- Didelis augintinis 10 eurų

PS! Jei norite atsivežti savo augintinį, nurodykite tai užsakymo informacijoje. Už papildomą mokestį galima sumokėti svečių namuose.

Registracija nuo 15:00 – išsiregistravimas iki 12:00

Nuo 26.08 prieš registruodamiesi „Sangaste Rukki Maja“ visi suaugusieji lankytojai turi pateikti vieną iš šių įrodymų:
1. Pažyma apie baigtą skiepijimo nuo COVID-19 kursą;
2. COVID-19 patekimo įrodymas;
3. PGR tyrimas atliktas likus 72 valandoms iki atvykimo (neigiamas).

Įvadas

Ateik toks, koks esi, ateik atvira širdimi, pamiršk kasdienybę ir tiesiog ateik! Ateikite ir skirkite laiko kartu, kad galėtumėte būti toli nuo likusio pasaulio ir mėgautis privačia aplinka bei artumu vienas kitam. Tik jūs du, karšta pirtis ir skani vakarienė.

Antrame „Sangaste Rukki Maja“ aukšte rasite jaukius svečių namus su 12 kambarių ir 27 lovomis. Visuose numeriuose yra vonios kambariai su tualetais, oro kondicionieriai, „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškai ir televizoriai su tik nemokamais kanalais. Kiekvienas kambarys yra susijęs su vienu žinomu asmeniu iš „Rye Capital“ Sangaste istorijos, pavyzdžiui, rašytoju A. Gailitu, dailininku G.W. Reuternas, tyrinėtojas Fr.G.W. Struve, tenoras A.Viisimaa.

Rugių restoranas siūlo patiekalus, pagamintus iš „Sangaste“ rugių, vietinių ir Pietų Estijos produktų. Misija - parodyti svečiams, kokie universalūs yra Estijos nacionaliniai vaisiniai rugiai.

„Sangaste Rukki Maja“ pirtyje telpa 5-10 žmonių. Esant didesnei grupei, gretimą židinio salę taip pat galima naudoti kaip vestibiulį sėdėjimui. Pirties vestibiulį galima uždengti užkandžių stalu.

Sangaste Rukki Maja
www.rukkimaja.ee

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Up