Romantiškos akimirkos su mylimuoju „Sangaste Rukki Maja“

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

Tingimused

2 svečiai
Apima apgyvendinimą patogiame ištaigingame numeryje
Pusryčiai įskaičiuoti
Atvykę gausite putojantį vyną ir vaisių lėkštę
Lova, dekoruota rožių žiedlapiais ir kambaryje degančiomis žvakėmis, sukuria romantišką atmosferą
Privati ​​vakarienė žvakių šviesoje
- vakarienei supakuoti galite pasirinkti 2 patiekalus iš restorano „Rukki Maja“ meniu. Be to, ant stalo jūsų lauks gėlas vanduo ir rankų darbo rugiai

Gerai elgiamasi su augintiniais už nedidelį mokestį:
- Mažas augintinis 5 €
- Didelis augintinis 10 eurų

PS! Jei norite atsivežti savo augintinį, nurodykite tai užsakymo informacijoje. Už papildomą mokestį galima sumokėti svečių namuose.

Registracija nuo 15:00 – išsiregistravimas iki 14:00

Nuo 26.08 prieš registruodamiesi „Sangaste Rukki Maja“ visi suaugusieji lankytojai turi pateikti vieną iš šių įrodymų:
1. Pažyma apie baigtą skiepijimo nuo COVID-19 kursą;
2. COVID-19 patekimo įrodymas;
3. PGR tyrimas atliktas likus 72 valandoms iki atvykimo (neigiamas).

Įvadas

Vertingiausios dovanos yra patirtis, kuri niekada neateina į galvą. Jei norite nustebinti savo mylimąjį ir pasiūlyti jam romantišką bei įsimintiną vakarą, tuomet jūsų laukia „Sangaste Rukki Maja“. Rožėmis dekoruotas kambarys, vakarienė židiniu dviems - padarysime viską, kad jūsų vakaras būtų ypatingas.

Antrame „Sangaste Rukki Maja“ aukšte rasite jaukius svečių namus su 12 kambarių ir 27 lovomis. Visuose numeriuose yra vonios kambariai su tualetais, oro kondicionieriai, „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškai ir televizoriai su tik nemokamais kanalais. Kiekvienas kambarys yra susijęs su vienu žinomu asmeniu iš „Rye Capital“ Sangaste istorijos, pavyzdžiui, rašytoju A. Gailitu, dailininku G.W. Reuternas, tyrinėtojas Fr.G.W. Struve, tenoras A.Viisimaa.

Rugių restoranas siūlo patiekalus, pagamintus iš „Sangaste“ rugių, vietinių ir Pietų Estijos produktų. Misija - parodyti svečiams, kokie universalūs yra Estijos nacionaliniai vaisiniai rugiai.

„Sangaste Rukki Maja“ pirtyje telpa 5-10 žmonių. Esant didesnei grupei, gretimą židinio salę taip pat galima naudoti kaip vestibiulį sėdėjimui. Pirties vestibiulį galima uždengti užkandžių stalu.

Sangaste Rukki Maja
www.rukkimaja.ee

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Up