Dvaro atostogos su vakariene dviems Saka dvare

Atvykimą galite atšaukti iki 12:00 val. Įsiregistravimo dieną.

Tingimused

2 svečiai
Apima nakvynę Saka dvaro viešbučio name
Pusryčiai įskaičiuoti
Apima 1,5 valandos apsilankymą saunoje ir baseino zonoje
Į kainą įskaičiuota 2 patiekalų vakarienė restorane Saka dvaro a la carte, kuris apima kiaulienos pilvą su glaistytomis morkomis, grybų kremu, pupelėmis ir vyno padažu bei desertui  Pavlova meringue su šaltalankių kremu, karamele ir citrinų marmeladu.
Kambaryje jūsų laukia putojančio vyno butelis
Apsistoję kartu su vaikais jie taip pat pusryčiauja ir garantuoja, kad apsilankymas baseino zonoje su tėvais garantuojamas. Papildomas mokestis už vaiką: iki 3 metų amžiaus nemokamai be vaikiškos lovelės ir +5€, jei su vaikiška lovele. 4-12 metų amžiaus +17€/nakčiai papildoma lova. 13+ metų amžiaus +27€/naktis papildoma lova

Įsiregistravimas nuo 15:00 – išsiregistravimas iki 12:00

Įvadas

Saka Dvaras, įsikūręs vaizdingoje uoloje, lankytojams atviras nuo 2004 m. Vakariniame viešbučio sparne įsikūręs „Wellness-Spa“ padeda įkrauti baterijas 8 skirtingomis kūno procedūromis, 3 skirtingomis saunomis, soliariumu ir baseino plotas. SPA zona neseniai buvo atnaujinta, suteikiant garo kambariui naują išvaizdą.

Paslaugų asortimentas apima platų sveikatos procedūrų, masažų ir kitų atpalaiduojančių procedūrų spektrą.

Jei jūsų kūnas yra lepus, galite mėgautis vakariene Saka dvaro restorane. Restoranas, visoje Estijoje žinomas dėl skanaus maisto, siūlo apetitą keliančius patiekalus net reikliausiam maisto kritikui.

2007 m. Prezidento kanceliarija apdovanojo Saka dvarą kaip konkurso „Gražūs Estijos namai 2007“ nugalėtoją.

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Up